5 padomi, kā uzsākt uzņēmējdarbību tiešsaistē

Uzņēmējdarbības uzsākšana tiešsaistē nav viegls lēmums. Būs vajadzīgs zināms laiks, lai uzzinātu, ka šis ir pareizais lēmums. Man ir bijis prieks dibināt divus tiešsaistes uzņēmumus. Pirmais ir bizness, kas darbojas mājās. Tas prasa daudz vervēšanas, jo, ja neviens nestrādā, vervētājs nepelna naudu. Es iesaistījos šajā biznesā bez plāna, kas nav ieteicams. Domāšana, plānošana un apsvēršana nonāk lielos lēmumos. Tiešsaistes biznesa atvēršana un vadīšana ir viens no šiem lielajiem lēmumiem. Bija brīži, kad es jutu, ka atsakos. Manī atradās kaut kas tāds, kas mani turpināja mudināt atvērt koučinga biznesu, kas man sniegs lielāku piepildījumu un cerību. Ar koučinga biznesu es zinu, ka tas būs veiksmīgs, jo es to redzu un ticu, ka tas notiks.

Vadot divus uzņēmumus, esmu pieļāvis dažas kļūdas un daudz ko esmu iemācījies. Es sniegšu dažus padomus, kas palīdzēs izveidot veiksmīgu pamatu un biznesu. Uzņēmējdarbībā būs emocionāli kāpumi un kritumi. Ar cerībām un cerībām šīs emocijas tiks pārvarētas.

1. Ja jums neizdodas plānot, tad jūs plānojat izgāzties

Plānošana ir būtiska veiksmīgam biznesam. Ja vēlaties būt formāls, sastādiet biznesa plānu, bet jums nav jābūt oficiālam biznesa plānam - tomēr jums joprojām ir nepieciešams plāns. “Cilvēki biznesa plānu uzskata par mājasdarbu, kuru viņi nevēlas darīt, bet plānošana man palīdz - lai arī kādi būtu mani panākumi,” saka Tims Berijs, uzņēmuma Palo Alto Software, kas ražo biznesa plānošanas programmatūru, priekšsēdētājs un “The Plan-As” autors. -Jūsu Go biznesa plāns.

Plānošana ir ievietošana sociālajos medijos, atjauninājumi un iknedēļas reģistrēšanās pie sevis. Uzņēmējdarbības reģistrēšana federālajā un štata valdībā ir būtiska. Atveriet arī bankas kontu paredzētajiem līdzekļiem.

2. Uztraucoties par sīkumiem

Jums nav jāuztraucas par lietām, kuras nevarat kontrolēt, piemēram, kur sākt, kad pirmo reizi sākat. Svarīgi atcerēties - sākt. Kā jauns uzņēmējs nezināt visu. Lai iet šo ceļu, ir nepieciešams laiks. Izkāpiet un dariet to, kas, jūsuprāt, ir pareizs, un visu laiku veiciet nepieciešamās korekcijas.

3. Būt ekspertam

Uzņēmējdarbības pasaulē jūs esat eksperts, balstoties uz savu pieredzi. Kas jums sniedz visu nepieciešamo atbildēm jūsu izvēlētajā apgabalā. Tas ir pretrunā ar visu, ko esam iemācījušies atrasties korporatīvajā vidē. Tas mums saka, ka mums ir jābūt grādiem, sertifikātam un praktiskai pieredzei. Faktiski jūsu biznesa izaugsmei ir nepieciešama nepārtraukta izaugsme. Jūs turpināsit mācīties: Jebkurā gadījumā nēsājiet “eksperta” etiķeti un apņemieties sasniegt izcilību.

4. Bailes

Uzņēmējdarbības laikā jums jāpārvalda savas emocijas. Jūs nevarat pārvarēt ar savām emocijām, bet drīzāk ir svarīgi pārvaldīt to, kā jūtaties un domājat. Ja jūs to nedarīsit, jūs atsakāties no dzīves, kuru jūs ilgojaties dzīvot. Mēs sākam uzņēmējdarbību, lai sasniegtu neierobežotu potenciālu. Piesaistiet cilvēkus, kuri dodas tajā pašā misijā, kurā mēs, lai viņiem būtu tāda brīvība, kādu mēs vēlamies.

5. Investīciju pārvaldīšana

Naudas līdzekļu lietošana var kļūt ļoti sarežģīta. Sekot visiem izdevumiem ir nepieciešams, lai izpildītu visas saistības. Jūs daudz varēsit veikt pamatotus ieguldījumus, zinot, ka būs atdeve - ja ne tagad, tad drīz. Tā kļūst par smagu cīņu, bet, jo vairāk jūs ielaidīsit, jo vairāk izkļūsit. Konsekvence ir atslēga visā, ko jūs darāt; visas mazās lietas, kuras jūs darāt dienu no dienas, jūs dzen uz nākamo līmeni.