3 iemesli, kāpēc jūsu veselības koučinga bizness neatrodas, un kā tos novērst

Riccardo Annandale foto vietnē Unsplash

Esmu tur bijis. Jūs esat ļoti satraukti par savu jauno ceļojumu kā veselības treneris. Jūs paņēmāt visus sertifikātus, izlasījāt visas grāmatas un pat saņēmāt vizītkartes. Jūs pat esat apmācījis dažus klientus.

Tomēr jūs nenopelnāt vēlamo naudu. Jūs nesaņemat klientus, kurus vēlaties. Jūsu bizness neplūst tā, kā jūs iedomājāties.

Tas var atturēt. Tas IR attur. Jūs arī neesat viens.

Kāpēc tas nedarbojas?

Var sākt domāt, ka neesi labs treneris! Tomēr tas tā nav. Jūs nonācāt līdz šim punktam iemesla dēļ.

Patiesībā notiek tas, ka jums ir jāveic kāda mājas uzkopšana. Kā mēs visi darām, fonā notiek daudz. Mums ir tendence laiku pa laikam izkļūt no pātagas vai izlīdzināšanas dažādu iemeslu dēļ. Iespējams, ka esat uzsācis šo ceļojumu bez jebkādas reālas uzmanības. Ideja izklausījās lieliski, tāpēc jūs vienkārši izlemāt: “Es būšu treneris!”. Kas nekādā gadījumā nav nepareizs, bet jums ir jāpaveic nedaudz vairāk darba.

Uzņēmējdarbības, jo īpaši cilvēku, vadīšana var būt grūta. Tātad jums jābūt labi aprīkotam un jāsaņem savs “plāns”.

Visi sertifikāti pasaulē negatavos jūs reālas pārmaiņas, kā kāds rīkojas! Jums ir jābūt virsū savai spēlei!

Tāpēc es nācu klajā ar trīs lieliem iemesliem, kāpēc jūsu veselības apmācības bizness var nebūt tik karsts.

1). Tavi mērķi sūkā

Es nesaku, ka jums nav labu mērķu. Es saku, ka jūs neesat izveidojis spēcīgus. Tie ir spēles mainītāji. Mēs varam domāt, ka zinām, ko vēlamies, bet dažreiz tas viss ir virszemes līmenī.

Bieži vien tas parādās šādi: “Es gribu palīdzēt cilvēkiem zaudēt svaru!”.

Tas ir satriecoši, bet vai tas ir tas, ko jūs patiešām vēlaties? Vai tieši to no jūsu ceļojuma patiešām vēlas dziļākais - īstais - jūs.

Atbilde ir nē.

Jums jārok dziļāk, lai aiz vēlamām lietām atrastu vairāk mērķa un pat uzzinātu, ko vēlaties. Tāpēc paķert pildspalvu, paķert kādu papīru un sākt rakt.

Pajautājiet sev KĀPĒC, līdz sākat ienīst vārdu. Uzrakstiet savu sākotnējo mērķi. Tad apšaubiet to.

“Es vēlos palīdzēt cilvēkiem zaudēt svaru”

"Kāpēc?"

"Es domāju, ka tas viņiem atgriezīs pārliecību"

"Kāpēc?"

“Tāpēc, ka viņiem patiks tas, kā viņi izskatās spogulī”

Uzziniet, kā tas darbojas? Daudz kas padziļinās, un jūs kļūstat specifiskāks. Mums vajadzīga specifika. Tāpat kā jums ir nepieciešama specifika apmācības programmā, lai iegūtu noteiktu rezultātu. Tie paši noteikumi ir spēkā!

Otrais vingrinājums, ko varat veikt, ir uzrakstīt katru savu treneru biznesa mērķi. Paņemiet to līdz 10 gadiem. No turienes jūs varat tos sašaurināt.

Katra mērķa beigās pievienojiet “tāpēc”. Dažiem no viņiem tāda nebūs. Labas ziņas, jūs tikko atradāt vairāk uzmanības! To var izdarīt, lai novērstu lietas, kurām patiesībā jums nav nozīmes. Jūs varat atgriezties pie viņiem, bet pagaidām viņi var sēdēt uz sāniem. Mums ir jākoncentrējas.

No šejienes jums vajadzētu atrasties diezgan jaudīgiem sīkumiem. Pēc tam jums būs labāka skaidrība un uzmanība tiks pievērsta attiecīgajai situācijai. Šeit varat labāk plānot un stratēģizēt.

Atcerieties vienu lietu, neuztraucieties par to, ko nevēlaties. Uztraucieties par to, ko vēlaties.

2). Jūsu mārketingam trūkst uzmanības

Es neesmu mārketinga eksperts, bet es zinu fokusu. Šie divi iet roku rokā. Vienmēr, kad mēģināt kaut ko pārdot, ir grūti sasniegt masas. Kad jūs mēģināt palīdzēt visiem, jūs galu galā nepalīdzat nevienam.

Jums, iespējams, trūkst klientu un naudas, jo jūs nemērķējaties uz pareizajiem cilvēkiem. Pārliecināts, ka, iespējams, esat ieguvis dažus cilvēkus pierakstīties, bet vai viņi bija tie cilvēki, kurus gribējāt apmācīt?

Mums ir jāizdomā, kas vispirms ir mūsu ideālais klients.

Ja jums vēl nav klientu, JĀ, jums būs jābūt radošam. Mums ir jāveido iemiesojums. Nevis kā lielie zilie puiši, bet gan tava ideālā klienta paraugs. Tāpēc veltiet laiku, lai pārdomātu šos jaunos mērķus un padomājiet, kam jūs patiešām vēlaties palīdzēt.

Vai tas ir sievietes? Vai tas ir vīrieši? Varbūt tie ir aizņemti uzņēmēji. Ko viņi dara darba dēļ? Vai viņi ir precējušies? Vai viņiem ir bērni?

Esiet konkrēts un izveidojiet fokusu! Salieciet kopā savu ideālo cilvēku un dodiet viņam dzīvību. Tas palīdzēs jums izdomāt, kā jums jāpasaka mārketings vai pat jāatrod.

(To sauc arī par NICHE tirgus atrašanu, un tas ir ārkārtīgi svarīgi)

Piemēram, pieņemsim, ka vēlaties palīdzēt pusmūžam palikt mājās, māmiņas zaudē svaru un iegūst pārliecību. Iespējams, ka ir ļoti daudz Facebook grupu, kuras jūs varat pārbaudīt. Es neiesaku ierasties karstā un mēģināt pārdot cilvēkiem, bet jūs varat sākt veidot attiecības un izplatīt vārdu par to, ko jūs darāt.

Tas ir tāpat kā makšķerēt ar pareizo ēsmu. Jūs saņemat to, ko vēlaties noķert.

Jūs pat varat vairāk koncentrēties uz jūsu sniegto rezultātu. Tā vietā, lai “es palīdzu mājās palikt māmiņām, lai zaudētu svaru.”, Tas varētu būt “Es palīdzu palikt mājās māmiņām, zaudējot spītīgo vēdera uzpūšanos, lai viņas varētu atgūt pārliecību”.

Vai redzat atšķirību?

Ja jums jau ir daži klienti un jums ir ideāls, tad jums ir ar ko strādāt. Šeit jūs varētu veikt dažas klientu intervijas.

Piemēram:

• Kāpēc jums patīk strādāt ar mani?
  • Kas piesaistīja jūsu uzmanību maniem pakalpojumiem?
  • Kādi bija daži sāpju punkti, kuriem, jūsuprāt, man bija risinājumi?

To darot, jūs varat izveidot patiešām koncentrētu mārketingu!

Jūs nevarat labi braukt ar neskaidru redzi, pievērst uzmanību un ceļš ir jūsu.

3). Jūs baidāties sevi laist ārā

Tas man bija grūts, veidojot savu veselības apmācības biznesu. Es ļoti baidījos no tā, ko cilvēki par mani domā, un man nebija nekādas pārliecības par to, ko es runāju.

Tagad tā šķiet traka ideja, jo tā ir viena no manām iecienītākajām trenera sastāvdaļām. Vajadzēja tikai dažas domāšanas maiņas un prakses.

Kā treneri, ja mēs sevi tur neizliksim, neviens pat neuzzinās, ko mēs darām. Ja sūdzamies par koučingu, bet nesniedzamies cilvēkiem vai strādājam pie savas profesijas pārraidīšanas, mēs nevaram būt traki, kad neviens nelūdz mūsu palīdzību.

Patiesībā ir ļoti daudz klientu, kas tikai vēlas saņemt palīdzību, viņi jūs vienkārši nav pamanījuši.

Lielisks veids, kā sevi redzēt, ir video ievietošana, fotoattēli, rakstīšana un balss.

Tas ne tikai rada, bet rada uzticības sajūtu potenciālajiem klientiem. Klienti vēlas strādāt ar kādu, kam viņi var uzticēties, un, ja viņi vēl nav redzējuši jūsu seju, iespējams, viņi pat nedomā, ka esat īsti.

Tāpēc izejiet ārā un esi mazliet neērti. Viens no maniem lielākajiem mentoriem apturēja manas bailes, sakot: “Runa nav par jums, bet gan par klientu”. Tas uz visiem laikiem mainīja manu stāstu ar šo jautājumu.

Sākumā tas var justies dīvaini, bet laika gaitā tas jums kļūst ārkārtīgi dabisks.

Tagad jums tas vienkārši ir jāizmanto

Šie ir trīs iemesli, kāpēc jūsu veselības apmācības bizness nerodas. Tās var neizklausīties kā slepenas formulas, taču tās mainīs visu jūsu biznesa trajektoriju. Šīs ir lietas, par kurām lielākā daļa cilvēku nedomā, uzsākot uzņēmējdarbību.

Tas viss ir lielisks padoms, bet jums tas jāīsteno. Jo ātrāk jūs to lietosit, jo ātrāk jūsu bizness augs.

Laimīgu apmācību!